Makita UC002GZ01 XGT 40V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita UC100DWA 12V 1x2,0Ah 10cm, akkuoksasaha
Makita DUB185Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Makita DUX60Z LXT 18V, puutarhan monitoimikone (ilman akkua ja laturia)
Makita DUH606RF LXT 18V 1x5,0Ah 60cm, akkupensasleikkuri
Makita DUC101Z01 LXT 18V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
22,99 €
PowerBank 20000 mAh, varavirtalähde/lisäakku
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita UC100DWA 12V 1x2,0Ah 10cm, akkuoksasaha
-
Makita DUB185Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUX60Z LXT 18V, puutarhan monitoimikone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUH606RF LXT 18V 1x5,0Ah 60cm, akkupensasleikkuri
-
Makita DUC101Z01 LXT 18V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
-
Makita UC012GT101 XGT 40V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
-
Makita UC002GZ01 XGT 40V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UC013GT101 XGT 40V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
-
Makita DG001GM105 XGT 40V 1x4,0Ah, akkumaakaira
-
Makita UM600DSMEX CXT 12V 2x4,0Ah, akkuruohosakset
-
Makita UH005GD201 XGT 40V 2x2,5Ah 75cm, pensasleikkuri
-
Makita UH004GD201 XGT 40V 2x2,5Ah 60cm, pensasleikkuri
-
Makita DUM604RFX LXT 18V 1x3,0Ah, nurmikon viimeistelijä
-
Makita DUB186RT LXT 18V 1x5,0Ah, lehtipuhallin
-
Makita DUC307ZX2 LXT 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
MAKITA ELECTRIC SAW UC4550A / 2000W / 45cm
-
Makita DUC254RTE LXT 18V 2x5,0Ah, akkuketjusaha
-
Makita DUC356Z, ketjusaha 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
-
alk. 990 €
STIHL FS 460 C-EM K 45,6cc 2,42W, bensiinikäyttöinen raivaussaha + teräsetti
-
alk. 299 €
Timco LS6T-52HU, halkomakone jaloilla
-
alk. 148 €
Ryobi OPP1820, pensasleikkuri
-
alk. 1564 €
Hecht 2636 196cc, bensiinikäyttöinen minikuormaaja
-
alk. 90 €
Säädettävä kaira, teräsrakenne Truper®
-
alk. 161 €
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 207 €
Makita UB001GZ XGT 40V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 799 €
STIHL MS 261 C-M, moottorisaha
-
alk. 209 €
DeWalt DCMBL562P1 18V XR 1x5,0Ah, lehtipuhallin
-
alk. 285 €
Ryobi ONE+ RY18SFX35A-0 (5133004548) 18V 35cm, nurmikonilmaaja (ilman akkua ja laturia)
Makita UC002GZ01 XGT 40V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Akun jännite | 40 V |
Mitat | |
Pituus | 266 mm |
Leveys | 194 mm |
Korkeus | 227 mm |
Paino | 2,6 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fr/product/uc002gz01.html |
EAN-koodi | 0088381751865 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/makita-uc002gz01-xgt-40v-akkuketjusaha-ilman-akkua-ja-laturia/14028905
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.