Philips Series 3000 HD9257 XL, kiertoilmakypsennin
Philips Series 3000 HD9257 XL, kiertoilmakypsennin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 185,13 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Series 3000 HD9257 Airfryer XLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 185,13 € | 185,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Airfryer 3000 Series XLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 219,00 € | 223,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 3000 Airfryer XL Window 5.6 L Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 219,00 € | 224,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS AIRFRYER IKKUNALLA SIZE-XL 5.6 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 221,90 € | 226,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips Airfryer 3000-seriens XL digital HD9257/88Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 225,99 € | 235,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airfryer 3000-sarja XL digitaalinen HD9257/88Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
269,00 € | 274,20 € | Katso tuotetta ▸ |
185,13 €
219,00 €
221,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 235,98 €
225,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 274,20 €
269,00 €
Philips Series 3000 HD9257 XL, kiertoilmakypsennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Philips |
Non-stick pinnoite | On |
Ominaisuudet | |
Teho | 1 700 W |
Grillitoiminto | On |
Kiertoilma | On |
Tilavuus | 5,6 l |
Johto | 80 cm |
Lämpötilansäätö | On |
Mitat | |
Leveys | 28 cm |
Korkeus | 30 cm |
Syvyys | 39 cm |
Paino | 5 kg |
EAN-koodi | 8720389028397 |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,00 €
Keskihinta
223,34 €
Alin hinta
185,13 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.