Sony E 11mm f/1.8, laajakulmaobjektiivi
Sony E 11mm f/1.8, laajakulmaobjektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 649 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony E 11mm f/1,8Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 649 € | 653 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony E 11mm f/1.8 -laajakulmaobjektiivi Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 649 € | 655 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony E 11mm f/1.8 -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 650 € | 655 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony FX30 -videokamera + Sony E 11mm f/1.8 -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 2 449 € | 2 454 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony FX30 -videokamera + XLR-kahva + 11mm f/1.8 -laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 3 350 € | 3 355 € | Katso tuotetta ▸ |
649 €
650 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 454 €
2 449 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 355 €
3 350 €
Sony E 11mm f/1.8, laajakulmaobjektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4548736132177 |
Aukko | 1,8-16 |
Linssin polttoväli | 11 |
Mitat | |
Halkaisija | 66 mm |
Paino | 181 g |
Pituus | 57,7 mm |
Rakenne | 12 elementtiä 11 ryhmässä |
Suurennus | 0,13 |
Tarkennusetäisyys | 12 cm |
Himmenninlevyjä | 7 |
Kuvakulma | 104゚ |
Suodinkierteet | 55 mm |
Kiinnitys | Sony E |
Valmistaja | Sony |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 350 €
Keskihinta
1 549 €
Alin hinta
649 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.