Makita DCL280FZ LXT 18V, varsi-imuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DCL280FZ LXT 18V, varsi-imuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 64,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita Varsi-imuri DCL280FZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 64,01 € | 71,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupölynimuri Makita DCL280FZ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 71,00 € | 71,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCL280FZ AkkuimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 75,01 € | 84,91 € | Katso tuotetta ▸ |
64,01 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,00 €
71,00 €
75,01 €
Makita DCL280FZ LXT 18V, varsi-imuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381881913 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
75,01 €
Keskihinta
70,01 €
Alin hinta
64,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.