Makita DDF451Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DDF451Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 133,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DDF451Z porakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 133,79 € | 143,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF451Z - porakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 154,49 € | 154,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF451ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 166,90 € | 171,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DDF451Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 175,00 € | 175,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
133,79 €
154,49 €
166,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 175,00 €
175,00 €
Makita DDF451Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
175,00 €
Keskihinta
157,55 €
Alin hinta
133,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.