Worx WG157E.9 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ruohotrimmerit ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Katsotuimmat Ruohotrimmerit
-
alk. 92 €
Black & Decker ST182320-QW 18V 1x2,0Ah, ruohotrimmeri
-
alk. 133 €
Bosch UniversalGrassCut 18-260 (06008C1D03), ruohotrimmeri 18 V + 1 x 2,0 Ah akku
-
alk. 218 €
Makita UR2300 1000W, ruohotrimmeri
-
alk. 63 €
Worx WG157E.9 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 113 €
Worx WG163E.9 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 149 €
Worx WG163E.2 20V 1x2,0Ah, akkuruohotrimmeri
-
alk. 409 €
Kärcher LT 380/36 Bp (1.042-502.0) 36V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 89 €
Skil 0230 AA 20V 1x2,0Ah, akkuruohotrimmeri
-
alk. 189 €
Skil 0255 CA 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 314 €
Makita DUR192LRT1 LXT 18V 1x5,0Ah, akkuruohotrimmeri
-
alk. 121 €
0
-
alk. 315 €
Black+Decker STC5433-QW 54V 1x1,5Ah, akkuruohotrimmeri
-
alk. 293 €
Black+Decker STC5433PC-QW 54V 1x1,5Ah, akkuruohotrimmeri
-
alk. 135 €
Black+Decker GL9035-QS 900W, ruohotrimmeri
-
alk. 337 €
Wolf-Garten Lycos 40/230 BC (41AT4FDS650) 40V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 458 €
Makita DUR189RF LXT 18V 1x3,0Ah, akkuruohotrimmeri
-
alk. 404 €
Makita UR007GZ01 XGT 40V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 81 €
AL-KO Premium GTE 550, sähkökäyttöinen ruohotrimmeri
Worx WG157E.9 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Worx |
Akun jännite | 20 V |
Mitat | 1,9 |
EAN-koodi | 6924328306566 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 92 €
Black & Decker ST182320-QW 18V 1x2,0Ah, ruohotrimmeri
-
alk. 133 €
Bosch UniversalGrassCut 18-260 (06008C1D03), ruohotrimmeri 18 V + 1 x 2,0 Ah akku
-
alk. 218 €
Makita UR2300 1000W, ruohotrimmeri
-
alk. 63 €
Worx WG157E.9 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 113 €
Worx WG163E.9 20V, akkuruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 149 €
Worx WG163E.2 20V 1x2,0Ah, akkuruohotrimmeri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ruohotrimmerit/worx-wg157e9-20v-akkuruohotrimmeri-ilman-akkua-ja-laturia/13958900
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.