Katkaisuterä puulle Bosch; MULTI MATERIAL; Ø190 mm
Katkaisuterä puulle Bosch; MULTI MATERIAL; Ø190 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 31,24 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Multi Material levy Ø 190x30mm 54z 2608640509Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 31,24 € | 41,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Multi Material Rundsavsklinge RundsavNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 41,90 € | 46,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisuterä puulle Bosch MULTI MATERIAL; 190x2,4x30,0 mm; Z54; -5°Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 54,00 € | 61,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 2608640509 Sahanterä 190 x 2 x 30 mm, 54TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 65,50 € | 67,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,14 €
31,24 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,80 €
41,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,90 €
54,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,49 €
65,50 €
Katkaisuterä puulle Bosch; MULTI MATERIAL; Ø190 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
65,50 €
Keskihinta
48,16 €
Alin hinta
31,24 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.