Pyörösahanterä sementille Bosch Expert for Fiber Cement; Ø165 mm
Pyörösahanterä sementille Bosch Expert for Fiber Cement; Ø165 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 66,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Expert for Fibre Cement ?pyörösahanterä 165 x 20 x 2,2 mm, 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 66,81 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 2608644122 Expert for Fiber Cement Sahanterä 4TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 66,90 € | 68,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Expert for Fiber Cement Rundsavsklinge RundsavNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pyörösahanterä kuitusementille Bosch Expert for Fiber Cement; 165x2,2x20,0 mm; Z4; 10°Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 76,00 € | 76,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
66,81 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,89 €
66,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
67,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,00 €
76,00 €
Pyörösahanterä sementille Bosch Expert for Fiber Cement; Ø165 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
76,00 €
Keskihinta
69,40 €
Alin hinta
66,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.