- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Veneily ja kalastus
- ›Siimat
- ›Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,25mm
Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,25mm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Sufix Ice Magic 50 m monofiilisiima
Sufix Advance monofiilisiima 150m kirkas Kirkas monofiilisiima
Sufix Advance 300 m kirkas monofiilisiima
Sufix 832 120 m neon keltainen kuitusiima
Sufix Superior Leader 1,80mm plaanarisiima
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Siimat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Siimat
-
alk. 15 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,30mm
-
alk. 9,99 €
Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,25mm
-
alk. 15 €
Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,35mm
-
alk. 9,99 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,27mm
-
alk. 15 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,35mm
-
alk. 15 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,40mm
-
alk. 50 €
Kinetic 4 Braid Multicolor 1200 m kuitusiima
-
alk. 15 €
Sufix Matrix Pro 135 m oranssi kuitusiima, Siimat
-
alk. 15 €
Sufix Matrix Pro 135 m oranssi kuitusiima 0,10mm
-
alk. 50 €
Guideline Fario CDC DT #3
-
alk. 2,90 €
Kalastus siima
-
alk. 9,90 €
Polyleader Salmon & Seatrout Intermed.
-
alk. 16 €
SG Carbon49 0.60mm 16kg 35lb Coated Grey 10m
-
alk. 19 €
Spiderwire Durabraid 135 m Moss Green kuitusiima
-
alk. 22 €
Savage Gear Super Hard Fluorocarbon 50 m perukesiima
-
alk. 6,50 €
Sufix Super 21 150 m kirkas monofilisiima, Siimat
-
alk. 17 €
Sufix Xl Strong kirkas co-polymeerisiima
-
alk. 5,90 €
Patriot Specialist Trolling monofiilisiima 600 m 0,45mm 14,3kg
Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,25mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0024777698505 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 15 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,30mm
-
alk. 9,99 €
Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,25mm
-
alk. 15 €
Sufix Matrix Pro Black 135 m kuitusiima 0,35mm
-
alk. 9,99 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,27mm
-
alk. 15 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,35mm
-
alk. 15 €
Sufix Performance Pro 8 Pink 135 m kuitusiima 0,40mm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/siimat/sufix-matrix-pro-black-135-m-kuitusiima-025mm/13972093?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.