Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 40,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kioxia EXCERIA SATA SSD - 480GB - SATA-600 - 2.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 40,09 € | 47,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kioxia Exceria SATA SSD 480GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 40,90 € | 45,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KIOXIA 480GB EXCERIA, 2.5" SSD-levy, SATA III, TLC, 555/540 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 41,90 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,08 €
40,09 €
40,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
41,90 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4582563851856 |
Valmistaja | Kioxia |
Kapasiteetti | 480 Gt |
Mitat | |
Leveys | 70,1 mm |
Korkeus | 7,2 mm |
Syvyys | 100,45 mm |
Paino | 45,6 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1.5 miljoonaa h |
Kirjoitusnopeus | 540 Mt/s |
Lukunopeus | 555 Mt/s |
Takuu | 3 vuotta |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 1,7 W |
SSD | On |
TRIM tuki | On |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://personal.kioxia.com/en-emea/ssd/exceria-sata-ssd.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
41,90 €
Keskihinta
40,96 €
Alin hinta
40,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.