Wilfa BLEND 2GO BL-5002GO, tehosekoitin
Wilfa BLEND 2GO BL-5002GO, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 39,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa tehosekoitin BL-5002GONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 39,95 € | 44,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Blend 2Go Smoothie Mixer Tehosekoitin, 2 pulloa, BL-5002GONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 49,95 € | 49,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Sport Blender BL-5002GO -tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa BL-5002GO TOGO tehosekoitin 500 wattiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 79,00 € | 79,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
39,95 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 49,95 €
49,95 €
49,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 79,00 €
79,00 €
Wilfa BLEND 2GO BL-5002GO, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876099099 |
Teho | 500 W |
Valmistaja | Wilfa |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,00 €
Keskihinta
54,72 €
Alin hinta
39,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.