Western Digital Red (3 TB, SATA 6Gb/s) WD30EFAX, kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Western Digital WD Elements Portable (3 TB, USB 3.0) WDBU6Y0030BBK, kovalevy
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
Western Digital WD Elements Portable (1,5 TB, USB 3.0) WDBU6Y0015BBK, kovalevy
Western Digital My Book ulkoinen kovalevy (18000 GB) WDBBGB0180HBK-EESN, ulkoinen kovalevy
Western Digital My Cloud EX2 Ultra (28 TB) WDBVBZ0280JCH-EESN, NAS-asema
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Western Digital WD Elements Portable (3 TB, USB 3.0) WDBU6Y0030BBK, kovalevy
-
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
Western Digital WD Elements Portable (1,5 TB, USB 3.0) WDBU6Y0015BBK, kovalevy
-
Western Digital My Book ulkoinen kovalevy (18000 GB) WDBBGB0180HBK-EESN, ulkoinen kovalevy
-
Western Digital My Cloud EX2 Ultra (28 TB) WDBVBZ0280JCH-EESN, NAS-asema
-
Western Digital My Cloud Home Duo (20 TB) WDBMUT0200JWT-EESN, NAS-palvelin
-
Western Digital My Book (16 TB, USB 3.0) WDBBGB0160HBK, ulkoinen kovalevy
-
Western Digital My Book Duo (12 TB, USB 3.0) WDBBGB0120HBK-EESN, ulkoinen verkkokovalevy
-
Western Digital Elements Desktop (5 TB, USB 3.0, USB 2.0) WDBJRT0050BBK-WESN, ulkoinen HDD-kovalevy
-
Western Digital Red (3 TB, SATA 6Gb/s) WD30EFAX, kovalevy
-
Western Digital Red Pro (14 TB, SATA 6Gb/s) WD141KFGX, kovalevy
-
Western Digital Red (4 TB, SATA 6Gb/s) WD40EFAX, kovalevy
-
Western Digital WD Elements Portable (5 TB, USB 3.0) WDBU6Y0050BBK, kovalevy
-
Western Digital WD Elements (14 TB, USB 3.0) WDBWLG0140HBK, ulkoinen kovalevy
-
Western Digital WD Elements (12 TB, USB 3.0) WDBWLG0120HBK, ulkoinen kovalevy
-
Western Digital WD Elements (10 TB, USB 3.0) WDBWLG0100HBK, ulkoinen kovalevy
-
Western Digital My Book Duo (24 TB, USB 3.0) WDBFBE0240JBK, ulkoinen verkkokovalevy
-
Western Digital WD Elements (6 TB, USB 3.0) WDBWLG0060HBK, ulkoinen kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 69 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 66 €
WD My Passport (1 TB, USB 3.0) WDBYVG0010BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 109 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 185 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
Seagate Expansion Desktop (4 TB, USB 3.0) STKP4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 116 €
Western Digital WD Elements Portable (4 TB, USB 3.0) WDBU6Y0040BBK, kovalevy
-
alk. 130 €
Seagate Expansion Portable (4 TB, USB 3.0) STEA4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 767 €
Western Digital My Book Duo (28 TB, USB 3.0) WDBFBE0280JBK-EESN, ulkoinen verkkokovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 42 €
Asus ROG Strix Arion (M.2 NVMe, USB3.2 Gen 2X1) 90DD02H0-M09000, ulkoinen SSD-kotelo
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 39 €
Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 359 €
Corsair MP600 PRO LPX (4 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F4000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 530 €
Seagate Exos X24 ST24000NM002H - hard drive - Enterprise - 24 TB - SAS 6Gb/s Kovalevy - 24 TB - 3.5" - SAS2 - cache
-
alk. 50 €
WD Blue 3D NAND SSD (250GB, 2,5", SATA) WDS250G3B0A, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 103 €
WD Red NAS SA500 (1TB, 2.5", SATAIII) WDS100T1R0A, SSD-kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 31 €
Crucial BX500 (240 GB, 2.5", SATA) CT240BX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Kingston SSDNow A400 (960 GB, 2.5", SATA) SA400S37/960G, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Crucial MX500 (500 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT500MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 65 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
Western Digital Red (3 TB, SATA 6Gb/s) WD30EFAX, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/wd-red-hdd |
Valmistaja | Western digital |
Välimuisti | 64 Mt |
Kapasiteetti | 3 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 26,1 mm |
Paino | 450 g |
Syvyys | 147 mm |
Virrankulutus (Idle) | 4,1 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 4,4 W |
Äänitaso (Idle) | 23 dbA |
Äänitaso (luku/kirjoitus) | 24 dbA |
Liitettävyys | SATA |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 0718037861074, 5704174316411 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 69 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/western-digital-red-3-tb-sata-6gbs-wd30efax-kovalevy/8738249
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.