Beurer MG 320, hierontaistuin
Beurer MG 320, hierontaistuin osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 270,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer - Shiatsu Air Compression Seat Cover MG 320 HD 3-in-1 - 3 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 270,50 € | 270,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer MG 320 HD 3-in-1 - hierontapeittoistuinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 306,20 € | 306,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer MG320HD Shiatsuistuin niskahieronnallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
319,00 € | 323,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER MG320 HD 30-IN-1 SHIATSUISTUIN NISKAHIERONNALLANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 319,00 € | 324,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer Mg320 Shiatsuistuin NiskahieronnallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 358,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 270,50 €
270,50 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 306,20 €
306,20 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 323,80 €
319,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 324,90 €
319,00 €
349,00 €
Beurer MG 320, hierontaistuin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211125648091 |
Valmistaja | Beurer |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,00 €
Keskihinta
312,74 €
Alin hinta
270,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.