Bang & Olufsen Beosound A1 2nd gen, Bluetooth-kaiutin
Bang & Olufsen Beosound A1 2nd gen, Bluetooth-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 220,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Gen - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 220,50 € | 220,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Gen - GreenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 222,00 € | 222,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Gen - PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 222,00 € | 222,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Gen - OxygenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 222,00 € | 222,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bang & Olufsen BeoSound A1 - 2nd Gen - GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 222,00 € | 222,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bang & Olufsen BeoSound A1 2nd Gen. (Grey Mist)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 220,50 € | 220,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bang & Olufsen BeoSound A1 2. sukupolvi.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 220,50 € | 220,50 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,50 €
220,50 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,00 €
222,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,00 €
222,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,00 €
222,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,00 €
222,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,50 €
220,50 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,50 €
220,50 €
Bang & Olufsen Beosound A1 2nd gen, Bluetooth-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bang & Olufsen |
Liitännät | Bluetooth |
Elementit | woofer + tweeter |
Elemettien koot | 3.5" + 3/5" |
Mitat | |
Leveys | 133 mm |
Korkeus | 46 mm |
Syvyys | 133 mm |
Paino | 0,558 kg |
Teho bassovahvistimessa | 30 W |
Teho keskikanavassa | 30 W |
Teho per kanava | 30 W |
Teho yhteensä | 60 W |
Mikrofoni | On |
Akku | 18 h |
EAN-koodi | 5705260083835, 5705260083842, 5705260087932, 5705260087130, 5705260087949, 5705260092370 |
Hintakehitys
Korkein hinta
222,00 €
Keskihinta
221,36 €
Alin hinta
220,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.