Gram EK3500-01, hella
Gram EK3500-01, hella osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 319,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gram EK 3500-01 -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 319,00 € | 368,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gram Ek3500-01 LattialiesiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 398,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gram EK3500-01 50cm keraaminen liesiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 414,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gram EK 3500-01 -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 399,95 € | 429,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gram keraaminen lattialiesi EK 3500-91 valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 429,00 € | 498 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 368,99 €
319,00 €
369,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 429,90 €
399,95 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 498 €
429,00 €
Gram EK3500-01, hella
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5709708231277 |
Liesitaso | Lasikeraaminen |
Valmistaja | Gram |
Energialuokka | A |
Uuni | |
Tilavuus | 70 l |
Kiertoilma | On |
Ylä-/alalämpö | On |
Grillitoiminto | On |
Sulatustoiminto | On |
Uunipellit | 2 kpl |
Rasvankeräysalusta | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Luukku | 3 kpl |
Mitat | |
Leveys | 50 cm |
Korkeus | 90 cm |
Syvyys | 60 cm |
Väri | Valkoinen |
Lapsilukko | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
429,00 €
Keskihinta
377,19 €
Alin hinta
319,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.