Lenovo IdeaPad 3 81W5000BMX (Ryzen 5 4500U, 8 GB, 512 GB SSD, 17,3", Win 10), kannettava tietokone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV00ADMX (i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo ThinkBook 14 G4 21DK0096MX (Ryzen 5 5625U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo ThinkPad t14s 21F60036MX (i5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 21K50001MX (Ryzen 7 PRO 7840U, 32 GB, 1 TB, 14", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo IdeaPad Slim 3 82X6001BMX (i3-1305U, 8 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
22,99 €
PowerBank 20000 mAh, varavirtalähde/lisäakku
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV00ADMX (i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkBook 14 G4 21DK0096MX (Ryzen 5 5625U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad t14s 21F60036MX (i5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 21K50001MX (Ryzen 7 PRO 7840U, 32 GB, 1 TB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 82X6001BMX (i3-1305U, 8 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XA0011MX (i3-N305, 8 GB, 128 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion Pro 7 82WQ007CMX (i9-13900HX, 32 GB, 2 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 (Ryzen 5 7530U, 8 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 9i 83AG000HMX (i9-13980HX, 64 GB, 2 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 82LM00PEMX (Ryzen 7 5700U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82WM0078MX (Ryzen 7 7745HX, 32 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad 3 14ALC6 82KT00Q9MX (Ryzen 5 5500U, 12 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 21E30057MX (i5-1235U, 8 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82RG0024MX (Ryzen 9 6900HX, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82RG004BMX (Ryzen 7 6800H, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82JQ00YQMX (Ryzen 7 5800H, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82RG0021MX (Ryzen 5 6600H , 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 82RB004HMX (i5-12500H, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 978 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK0008MX (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 854 €
HP ProBook 440 G9 818A2EA#UUW (i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2699 €
Lenovo Legion Pro 7i 82WQ0086MX (i9-13900HX, 6 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 649 €
Lenovo IdeaPad 5 15ALC05 82LN00J4MX (Ryzen 3 5300U, 8 GB, 256 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1349 €
Lenovo Legion 5 Pro 82JQ00XGMX (Ryzen 7 5800H, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 799 €
Samsung Galaxy Book3 NP750XFG-KA3SE (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", win 11), kannettava tietokone
-
alk. 779 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 3549 €
Apple MacBook Pro 16" MK1A3 (Apple M1 Max, 32 GB, 1 TB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 889 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK0007MX (i5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Apple MacBook Air 15" MQKT3 (2023) (M2, 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1699 €
Samsung Galaxy Book3 360 NP750QFG-KA4SE (i7-1360P, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 139 €
HyperX Cloud III Wireless
-
alk. 249 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 59 €
JBL Reflect Flow Pro, vastamelunappikuulokkeet
-
alk. 4,90 €
DisplayPort - HDMI, kaapeli
-
alk. 237 €
Asus ROG Azoth RGB, langaton pelinäppäimistö
-
alk. 249 €
SteelSeries Arctis Nova Pro, pelikuulokemikrofoni
-
alk. 59 €
JBL Tune 230NC TWS, vastamelunappikuulokkeet
-
alk. 18 €
MicroSDXC 256GB, muistikortti
-
alk. 2,90 €
HDMI - mini HDMI, kaapeli
-
alk. 100 €
Corsair K70 RGB TKL Champion Series, pelinäppäimistö
-
alk. 63 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 113 €
JBL Soundgear Sense, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 60 €
Microsoft Office 365 Personal, toimisto-ohjelmisto
-
alk. 6,05 €
HDMI-kaapeli 5m
Lenovo IdeaPad 3 81W5000BMX (Ryzen 5 4500U, 8 GB, 512 GB SSD, 17,3", Win 10), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 17,3 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 600 px |
Resoluutio (korkeus) | 900 px |
Tyyppi | HD+, IPS, LED |
Valmistaja | Lenovo |
Suoritin | |
Nopeus | 2,3 GHz |
Tyyppi | AMD Ryzen 5 4500U |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 512 Gt |
Tyyppi | SSD |
SSD | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Line-out | On |
Mikrofoni | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | On |
Mitat | |
Leveys | 40,2 cm |
Syvyys | 28,125 cm |
Paksuus | 1,99 cm |
Paino | 2,2 kg |
Akku | |
Tyyppi | Li-ion |
AC-Adapteri | On |
Näytönohjain | AMD Radeon Graphics |
Tyyppi | AMD Radeon Graphics |
Takuu | 24 kk |
Verkko-ominaisuudet | 802.11ac |
Kosketusalusta | On |
Optinen asema | Ei DVD-asemaa |
Käyttöjärjestelmä | Windows 10 Home (x64) 64-bit |
EAN-koodi | 0194778152181, 0195042576603, 0195713162760 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 978 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JK0008MX (i7-1355U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/lenovo-ideapad-3-81w5000bmx-ryzen-5-4500u-8-gb-512-gb-ssd-173-win-10-kannettava-tietokone/9138962?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.