Beurer LS 06, matkalaukkuvaaka
Beurer LS 06, matkalaukkuvaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 15,37 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer LS 06Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 15,37 € | 22,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Ls06 luggage scale -matkatavaravaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 19,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - Luggage Scale LS 06 - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 21,95 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ |
15,37 €
19,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
21,95 €
Beurer LS 06, matkalaukkuvaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.beurer.com/web/en/product/weight/luggage_scale/detail.php?pk=31&id=33233&bek=187&bct=%26nbsp%3B%26gt%3B%26nbsp%3Bproduct+details%26nbsp%3B%26gt%3B%26nbsp%3BLS06 |
Valmistaja | Beurer GmbH, Beurer |
EAN-koodi | 4211125732127 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,95 €
Keskihinta
19,07 €
Alin hinta
15,37 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.