Nokia BL-4J (tai vastaava), akku
Nokia BL-4J (tai vastaava), akku osastosta Akut puhelimille nyt edullisimmin kaupasta Huvipiste hintaan 11,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nokia BL-4J Akku Lumia 620 ja C6-00 1200mAhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 11,90 € | 18,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alkuperäinen Nokia BL-4J Akku C6 C6-00 Lumia 620Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 15,90 € | 17,40 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,80 €
11,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,40 €
15,90 €
Nokia BL-4J (tai vastaava), akku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nokia, Insmat, Cameron Sino |
Valmistajan tuotesivu | http://www.nokia.fi/tuotteet/lisalaitteet/kaikki-lisalaitteet/virtalahteet/akut/nokia-akku-bl-4j |
EAN-koodi | 6438158226449, 6483158226449, 4894128036876, 4894128035381, 6438195002600, 4250264939103, 4250264923409, 4250264939035, 6430049020471 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,90 €
Keskihinta
13,90 €
Alin hinta
11,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.