Huawei Watch Fit, aktiivisuusranneke
Huawei Watch Fit, aktiivisuusranneke osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 59,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Huawei Watch Fit -älykello, VaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,00 € | 63,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei Watch Fit -älykello, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,00 € | 63,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei Watch Fit - Pomelo RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 95,86 € | 95,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei WATCH Fit Elegant -älykello, Graphite BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 99,90 € | 104,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 63,99 €
59,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 63,99 €
59,00 €
95,86 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,80 €
99,90 €
Huawei Watch Fit, aktiivisuusranneke
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 30 mm |
Syvyys | 46 mm |
Paksuus | 10,7 mm |
Paino | 21 g |
Liitettävyys | Bluetooth (v. 2.4 GHz, BT 5.0, BLE) |
Versio | 2.4 GHz, BT 5.0, BLE |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 456 px |
Resoluutio (leveys) | 280 px |
Tyyppi | AMOLED |
Lisätieto | AMOLED-kosketusnäyttö tukee liuku- ja kosketuseleitä. |
Koko | 1,64 " |
Muisti | 4 000 Mt |
Käyttöjärjestelmä | Android 5.0 tai myöhempi iOS 9.0 tai myöhempi |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Kosketusnäyttö | On |
Sykesensori | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 5.0 tai myöhempi iOS 9.0 tai myöhempi |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,90 €
Keskihinta
78,44 €
Alin hinta
59,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.