Canon imageFORMULA P-215, kannettava asiakirjaskanneri
Canon imageFORMULA P-215, kannettava asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 207,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon imageFORMULA P-215II - Asiakirjaskanneri - Dupleksi - 216 x 1000 mm - 600 dpi x 600 dpi - jopa 15 sivua/min (yksivärinen) / jopa 10 sivua/min (väri) - AutNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 207,90 € | 212,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon imageFORMULA P-215IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 285,33 € | 285,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Imageformula P-215iiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 298,22 € | 304,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon imageFORMULA P-215II asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
329,00 € | 333,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon imageFORMULA P-215II mobiililaite Dokumentenscanner 15S./Min./DuplexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-12 työpäivät | 350,33 € | 360,32 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,80 €
207,90 €
285,33 €
298,22 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 333,80 €
329,00 €
Toimitusaika 9-12 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 360,32 €
350,33 €
Canon imageFORMULA P-215, kannettava asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4528472104218, 5711045326660, 4528472106496 |
Valmistaja | Canon |
Käyttöjärjestelmä | |
OS X 10.4 Tiger | On |
Mac OS X 10.5 | On |
Windows Vista | On |
Windows Vista 64-bit | On |
Windows XP | On |
Windows XP x64 | On |
Mac OS X 10.6 | On |
Windows 7 | On |
Windows 7 x64 | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.canon.fi/For_Work/Products/Document_Imaging_Systems/High_Speed_Document_Scanners/P-215/ |
Mitat | |
Pituus | 2 850 mm |
Leveys | 950 mm |
Korkeus | 400 mm |
Paino | 1 kg |
Nopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 15 sivua/min |
Skannausnopeus (värit) | 10 sivua/min |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
USB 3.0 | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
350,33 €
Keskihinta
294,16 €
Alin hinta
207,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.