Epson WorkForce ES-500WII, asiakirjaskanneri
Epson WorkForce ES-500WII, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 381,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
EPSON WORKFORCE ES-500WIINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 381,90 € | 386,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE ES-500WII SKANNERINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Workforce Es-500wii SkanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson ES-500WII -asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Epson Työvoima ES-500W IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 418,83 € | 418,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE ES-500WII (B11B263401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 448,15 € | 453,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson WorkForce ES-500W IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 449,00 € | 452,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Workforce Es-500wii A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 458,80 € | 458,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
381,90 €
399,00 €
399,99 €
418,83 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 453,05 €
448,15 €
449,00 €
458,80 €
Epson WorkForce ES-500WII, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8715946686028 |
Valmistaja | Epson |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 3 700 mm |
Leveys | 296 mm |
Korkeus | 176 mm |
Paino | 169 kg |
Nopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 35 Sivua/min |
Skannausnopeus (värit) | 35 Sivua/min |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.fi/products/scanners/consumer-scanners/workforce-es-500wii |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 12 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 5,5 |
Virrankäyttö (lepotila) | 1,3 |
Valonlähde | ReadyScan LED |
Paperikapasiteetti | 50 arkkia |
Paperin paino | |
Maksimi | 413 g/m² |
Minimi | 27 g/m² |
Hintakehitys
Korkein hinta
458,80 €
Keskihinta
419,33 €
Alin hinta
381,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.