Epson WorkForce ES-580W, asiakirjaskanneri
Epson WorkForce ES-580W, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 409,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
EPSON WORKFORCE ES-580WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 409,90 € | 414,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson ES-580W -asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 429,99 € | 434,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Workforce Es-580w SkanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 453,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE ES-580W SKANNERINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 449,00 € | 454,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Epson WorkForce ES-580W Document ScannerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 458,19 € | 458,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE ES-580W (B11B258401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 480,65 € | 485,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Workforce Es-580w A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 489,18 € | 489,18 € | Katso tuotetta ▸ |
409,90 €
429,99 €
449,00 €
458,19 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 485,55 €
480,65 €
489,18 €
Epson WorkForce ES-580W, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Espon, Epson |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 169 mm |
Leveys | 296 mm |
Korkeus | 167 mm |
Paino | 3,7 kg |
Nopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 35 ppm |
Skannausnopeus (värit) | 35 ppm |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.co.uk/products/scanners/business-scanners/workforce-es-580w |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 13 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 6,9 |
Virrankäyttö (lepotila) | 1,4 |
Valonlähde | ReadyScan LED |
Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
Paperin paino | |
Maksimi | 413 g/m² |
Minimi | 27 g/m² |
EAN-koodi | 8715946685984, 2525112017596 |
Hintakehitys
Korkein hinta
489,18 €
Keskihinta
452,27 €
Alin hinta
409,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.