Dymo Letratag, silitettävä teippi 12 mm
Dymo Letratag, silitettävä teippi 12 mm osastosta Askartelu- ja käsityötarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dymo Letratag 12 mm silitettävä teippiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
9,90 € | 14,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dymo Tape Letratag 12mm Iron-on Musta/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 10,54 € | 16,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tape Letratag Iron onNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 10,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Merkintänauha, kangasetiketit Dymo LetraTag Iron-onNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 12,99 € | 12,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dymo LetraTAG -silitettävä teippi 12 mm x 2 m, musta valkoisella pohjallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 13,99 € | 18,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYMO - LetraTag® Tape Iron-on 12mm x 2m black on white (S0718850)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 14,00 € | 17,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dymo LetraTAG -silitettävä teippi 12 mm x 2 m, musta valkoisella pohjallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 14,95 € | 19,45 € | Katso tuotetta ▸ |
9,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,53 €
10,54 €
10,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,99 €
12,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,89 €
13,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,95 €
14,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 19,45 €
14,95 €
Dymo Letratag, silitettävä teippi 12 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5411313187695 |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,95 €
Keskihinta
12,47 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.