Texas Calculator TI-30Xa, laskin
Texas Calculator TI-30Xa, laskin osastosta Askartelu- ja käsityötarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 10,54 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Texas Calculator Ti-30xaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 10,54 € | 16,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Texas Instruments TI-30Xa - tieteellinen laskinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 12,10 € | 19,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Texas TI-30Xa Scientific calculatorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Texas Instruments - TI-30Xa Scientific CalculatorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 17,50 € | 21,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
10,54 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,09 €
12,10 €
14,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,45 €
17,50 €
Texas Calculator TI-30Xa, laskin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3243480013352, 3243480107044 |
Valmistaja | Texas Instruments |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,50 €
Keskihinta
13,76 €
Alin hinta
10,54 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.