- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Astianpesukoneet
- ›Gram DSI 4100, astianpesukone
Gram DSI 4100, astianpesukone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Gram DS 6200/1, astianpesukone
Gram DSI 4100, astianpesukone
Gram OM 6210-90 T/1, astianpesukone
Gram OM 6350-90 RT, astianpesukone
Gram OM 6350-90 RT X, astianpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Astianpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Astianpesukoneet
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 549 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 2899 €
Miele G 7797 SCVi XXL AD 125 Gala Ed., astianpesukone
-
alk. 900 €
Siemens SN43HW70CS, astianpesukone
-
alk. 429 €
Bosch SPU2IKW02S Serie 2, astianpesukone
-
alk. 1299 €
Bosch Serie 6 SMP6ZCC80S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Point 3-SERIES PODW36044I, astianpesukone
-
alk. 700 €
Siemens iQ300 SN436W06KS, astianpesukone
-
alk. 800 €
Electrolux ESS48320UW, astianpesukone
-
alk. 750 €
Bosch SMU2HVW70S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool W7U HP33, astianpesukone
-
alk. 600 €
Whirlpool W7U HS41, astianpesukone
-
alk. 650 €
Whirlpool W7U HS41 X, astianpesukone
-
alk. 849 €
Siemens SN43HW00CS iQ300, astianpesukone
-
alk. 1249 €
Bosch SMP6ZCS80S Serie 6, astianpesukone
-
alk. 1379 €
Miele G 5162 SCVi Selection, astianpesukone
Gram DSI 4100, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5709708234094 |
Mitat | |
Leveys | 44,8 cm |
Korkeus | 82 cm |
Syvyys | 55 cm |
Paino | 32 kg |
Valmistaja | Gram |
Ominaisuudet | |
Energiankulutus | 0,76 kWh/pesu |
Energialuokka | E EU |
Vedenkulutus | 11 l/pesu |
Äänenvoimakkuus | 47 db |
Pesuohjelmat | 4 kpl |
Pesulämpötilat | 2 kpl |
Aquastop | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Integroitava | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 549 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 2899 €
Miele G 7797 SCVi XXL AD 125 Gala Ed., astianpesukone
-
alk. 900 €
Siemens SN43HW70CS, astianpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/astianpesukoneet/gram-dsi-4100-astianpesukone/13920723
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.