Pioneer TS-A6980F, autokaiutin
Pioneer TS-A6980F, autokaiutin osastosta Autokaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 87,73 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pioneer TS-A6980F - kaiuttimet - autoon - KaiutinelementitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 87,73 € | 94,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer TS-A6980F - 6"""" x 9"""" 4-teinen koaksiaalijärjestelmä (650 W)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 89,08 € | 101,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer TS-A6980F - 6" x 9" 4-teinen koaksiaalijärjestelmä (650 W)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 130,04 € | 140,04 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,72 €
87,73 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,08 €
89,08 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 140,04 €
130,04 €
Pioneer TS-A6980F, autokaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Pioneer |
Elementti | |
Teho RMS | 100 W |
Teho Max | 650 W |
Impedanssi | 4 Ohm |
Herkkyys | 90 dB |
Taajuusvaste | 22-24000 Hz |
Asennus | |
Syvyys | 86 mm |
Aukko | 222 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.pioneer-car.eu/fi/fi/products/ts-a6980f/specifications |
EAN-koodi | 0884938409896 |
Hintakehitys
Korkein hinta
130,04 €
Keskihinta
102,28 €
Alin hinta
87,73 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.