Pioneer DEH-S120UB, autosoitin
Pioneer DEH-S120UB, autosoitin osastosta Autosoittimet nyt edullisimmin kaupasta SoundstoreXL hintaan 103,83 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pioneer DEH-S120UB CD/USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 103,83 € | 113,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer DEH-S120UB autosoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
105,00 € | 109,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer DEH S120UB - AutoradionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 109,17 € | 109,17 € | Katso tuotetta ▸ |
103,83 €
105,00 €
109,17 €
Pioneer DEH-S120UB, autosoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Pioneer |
Vahvistin | Taajuuskorjain |
Liitännät | |
3,5 mm AUX IN | On |
USB | On |
Bluetooth | On |
CD-soitin | |
MP3 | On |
WMA | On |
CD-R | On |
CD-RW | On |
FM-viritin | RDS |
Valmistajan tuotesivu | https://www.pioneer-car.eu/fi/fi/products/deh-s120ub |
EAN-koodi | 4988028433757 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,17 €
Keskihinta
106,00 €
Alin hinta
103,83 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.