Dell Single Monitor Arm MSA20, pöytäteline 19-38" / max 10 kg näytölle
Dell Single Monitor Arm MSA20, pöytäteline 19-38" / max 10 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 149,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELL MSA20 SINGLE MONITOR ARM STAND (DELL-MSA20)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 149,85 € | 154,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dell Yksittäinen näyttövarsi - MSA20 - pöytäkiinnitys (säädettävä varsi)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 152,47 € | 152,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dell Yksittäinen näyttövarsi - MSA20 - pöytäkiinnitys (säädettävä varsi)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 165,25 € | 165,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELL MSA20 SINGLE MONITOR ARM STANDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 159,90 € | 164,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dell msa20 single monitor arm standNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 172,99 € | 172,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dell Single Monitor Arm - Msa20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 191,58 € | 197,57 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,75 €
149,85 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,47 €
152,47 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,25 €
165,25 €
159,90 €
172,99 €
191,58 €
Dell Single Monitor Arm MSA20, pöytäteline 19-38" / max 10 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5397184200254, 2000001116272 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dell.com/en-us/work/shop/dell-single-monitor-arm-msa20/apd/482-bbdi/monitors-monitor-accessories |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 19-38" |
Maksimi kuorma | 10 kg |
Valmistaja | DELL |
Hintakehitys
Korkein hinta
191,58 €
Keskihinta
165,34 €
Alin hinta
149,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.