Multibrackets M Deskmount Gas Spring Dual White, pöytäteline kahdelle 15-27" näytölle, max 2 x 9 kg
Multibrackets M Deskmount Gas Spring Dual White, pöytäteline kahdelle 15-27" näytölle, max 2 x 9 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 145,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets M Deskmount Gas Spring Dual, -näyttövarsi, valkoinen, 15""-27"", 2x9kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 145,90 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets m Deskmount Gas Spring DualNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 151,67 € | 151,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – M DESKMOUNT GAS SPRING DUAL BLACK (7350073733286)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 160,70 € | 165,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – MB DESKMOUNT GAS SPRING DUAL WHITE MAX 9KG (7350073737086)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 183,10 € | 188,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M deskmount Monitorivarsi, VESA, kaksi näyttöäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 189,90 € | 189,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Multibrackets M Deskmount Gas Spring Dual ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 197,78 € | 203,77 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,80 €
145,90 €
151,67 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,60 €
160,70 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 188,00 €
183,10 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,90 €
189,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,77 €
197,78 €
Multibrackets M Deskmount Gas Spring Dual White, pöytäteline kahdelle 15-27" näytölle, max 2 x 9 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073737086, 7350073733286 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-gas-lift-arm/m-deskmount-gas-spring-dual-white |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 15-27" |
Maksimi kuorma | 18 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
197,78 €
Keskihinta
171,51 €
Alin hinta
145,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.