Multibrackets M Universal Flexarm Pro 60 kg Heavy Duty Black, tv-seinäteline 55-85", max 60 kg
Multibrackets M Universal Flexarm Pro 60 kg Heavy Duty Black, tv-seinäteline 55-85", max 60 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 195,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MULTIBRACKETS – MB UNIVERSAL FLEXARM PRO 60 KG HEAVY DUTY BLACK (7350073735471)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 195,75 € | 200,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
M Universal Flexarm Pro 60 kg Heavy DutyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 200,90 € | 205,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets m Universal Flexarm Pro 60 kg Heavy Duty Musta 60 kg 80" From 200 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 206,06 € | 206,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets Universal Flexarm Pro -varrellinen seinäteline 55-85" televisiolleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 208,95 € | 208,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Multibrackets Universal Flexarm Pro -varrellinen seinäteline 55-85" televisiolleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 208,99 € | 215,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mb universal flexarm pro 60 kg heavy duty blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 212,99 € | 221,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 200,65 €
195,75 €
200,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 206,06 €
206,06 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 208,95 €
208,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 215,99 €
208,99 €
Toimitusaika 4 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 221,98 €
212,99 €
Multibrackets M Universal Flexarm Pro 60 kg Heavy Duty Black, tv-seinäteline 55-85", max 60 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073735471 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/wallmounts/flexarms-universal/m-universal-flexarm-pro-60-kg-heavy-duty-black |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 55-85" |
Maksimi kuorma | 60 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
212,99 €
Keskihinta
205,61 €
Alin hinta
195,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.