Multibrackets M VESA Deskmount HD Dual Vertical Widescreen, pöytäteline kahdelle 32-50" / max 24 kg näytölle
Multibrackets M VESA Deskmount HD Dual Vertical Widescreen, pöytäteline kahdelle 32-50" / max 24 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 377,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets M VESA Desktopmount HD Dual 24 kg 50" 100 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 377,58 € | 377,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
M VESA Deskmount HD Dual Vertical Widescreen 32"" - 50""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 378,90 € | 383,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 377,58 €
377,58 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 383,80 €
378,90 €
Multibrackets M VESA Deskmount HD Dual Vertical Widescreen, pöytäteline kahdelle 32-50" / max 24 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350105210556 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-desktop-mounts/m-vesa-deskmount-hd-dual-vertical-widescreen-32-50 |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 32-50" |
Maksimi kuorma | 48 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
378,90 €
Keskihinta
378,24 €
Alin hinta
377,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.