Multibrackets M VESA Deskmount HD Single, pöytäteline 32-50" / max 24 kg näytölle
Multibrackets M VESA Deskmount HD Single, pöytäteline 32-50" / max 24 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 298,19 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets m Deskmount HD Single 24 kg 50" 100 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 298,19 € | 298,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
M VESA Deskmount HD Single 32""-50""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 298,90 € | 303,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – MBVESA DESKMOUNT HD SINGLE 32""-50"" (7350105210723)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 311,10 € | 316,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets M Vesa Deskmount Hd Single Vertical Wide 32""–50""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 334,18 € | 334,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,19 €
298,19 €
298,90 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 316,00 €
311,10 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 334,18 €
334,18 €
Multibrackets M VESA Deskmount HD Single, pöytäteline 32-50" / max 24 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350105210723 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/desktop-display-mounts/vesa-desktop-mounts/m-vesa-deskmount-hd-single-32-50 |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 32-50" |
Maksimi kuorma | 24 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
334,18 €
Keskihinta
310,59 €
Alin hinta
298,19 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.