Nedis SPMT2750BK, kaiutinjalustat
Nedis SPMT2750BK, kaiutinjalustat osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 46,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kaiutinteline | Sopii käytettäväksi: Yleismalli | Lattia | 4.5 kg | Säädettävä korkeus | ABS-Muovi / Teräs | MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-8 päivää | 46,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nedis Kaiutinteline | Sopii käytettäväksi: Yleismalli | Lattia | 4.5 kg | Säädettävä korkeus | ABS-Muovi / Teräs | MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 51,99 € | 58,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nedis - stand - for speaker(s) - matte blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 51,99 € | 58,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nedis KaiutintelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,90 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
NEDIS SPMT2750BK KAIUTINTELINEETNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 99,00 € | 103,70 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,80 €
46,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,98 €
51,99 €
59,90 €
99,00 €
Nedis SPMT2750BK, kaiutinjalustat
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5412810333912 |
Valmistajan tuotesivu | https://nedis.fi/fi-fi/product/tv-satelliitti/telineet-sisustus/kaiutintelineet/550748251/kaiutinteline-yleismalli-teline-45-kg-saadettava-korkeus-abs-muovi-teras-musta |
Maksimi kuorma | 4,5 kg |
Valmistaja | Nedis, DeLOCK |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
61,96 €
Alin hinta
46,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.