NewStar NS-WS050BLACK, pöytäteline istuma/seisomatyöskentelyyn
NewStar NS-WS050BLACK, pöytäteline istuma/seisomatyöskentelyyn osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 130,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NEWSTAR Workstation - istu-seiso nosto/lasku työpiste: 4-40cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 130,90 € | 135,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by NewStar Työasema seisomaan-nouseva työpaikkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 136,64 € | 136,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEOMOUNTS BY NEWSTAR WORKSTATION - SIT-STAND WORKPLACE (HEIGHT ADJUSTMENT: 4-40 CM), BLACK (NS-WS050BLACK)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 140,50 € | 145,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by newstar workstation - sit-stand workplace (height adjustment: 4-40 cm), blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 144,99 € | 153,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,80 €
130,90 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,64 €
136,64 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,40 €
140,50 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 153,98 €
144,99 €
NewStar NS-WS050BLACK, pöytäteline istuma/seisomatyöskentelyyn
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717371448417 |
Valmistajan tuotesivu | https://en.newstar.eu/newproducts/ns-ws050black-newstar-sit-stand-workstation/ |
Maksimi kuorma | 8 kg |
Valmistaja | Newstar |
Hintakehitys
Korkein hinta
144,99 €
Keskihinta
138,26 €
Alin hinta
130,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.