One-touch Height Adjust dual monitor arm
One-touch Height Adjust dual monitor arm osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 179,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington ??SmartFit One-Touch korkeussäädettävä kaksoismonitorikiinnikeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington SmartFit One-Touch monitorivarsi kahdelle näytölle, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,99 € | 204,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Smartfit One-touch 13-32"" Dual Arm BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 234,98 € | 240,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington – One-touch Height Adjust dual monitor arm (K55471EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 268,05 € | 272,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,89 €
199,99 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,97 €
234,98 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 272,95 €
268,05 €
One-touch Height Adjust dual monitor arm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5028252597135 |
Valmistaja | Kensington |
Hintakehitys
Korkein hinta
268,05 €
Keskihinta
220,51 €
Alin hinta
179,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.