SMS Func Flatscreen CH VST2, tv-kattoteline, max 50 kg
SMS Func Flatscreen CH VST2, tv-kattoteline, max 50 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 66,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SMS Func Flatscreen CH VST2 -kattoplate.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 66,58 € | 73,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMS Func Flatscreen CH VST2 50 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 66,58 € | 73,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMS Func Pipe CHVST2/D2 945-1545Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 84,63 € | 91,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMS Func Pipe CHVST2/D2 2540-4540Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 130,20 € | 130,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sms Func Ch Vst2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 67,58 € | 73,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sms Func Pipe Chvst2/d2 2540-4540Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 117,18 € | 123,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sms Func Flatscreen Ch Vst2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 234,98 € | 240,97 € | Katso tuotetta ▸ |
66,58 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,57 €
66,58 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,62 €
84,63 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 130,20 €
130,20 €
67,58 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 123,17 €
117,18 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,97 €
234,98 €
SMS Func Flatscreen CH VST2, tv-kattoteline, max 50 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | SMS Smart Media Solutions, Samsung, Smart Media Solutions |
Valmistajan tuotesivu | http://www.smartmediasolutions.se/en/Products/Brackets-for-displays/Ceiling-brackets/Func-Flatscreen-CH-VST2/ |
Muotoilu | Kallistus, kierto ja korkeudensäätö |
Maksimi kuorma | 50 kg |
Takuu | 5 vuotta |
Etäisyys | 85,5-145,5 cm |
EAN-koodi | 7331394905637, 7331394002251, 7331394002244, 7331394002213, 7331394002237, 5704327005308, 7331394002152, 7331394905620 |
Hintakehitys
Korkein hinta
234,98 €
Keskihinta
109,68 €
Alin hinta
66,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.