Asus TUF Gaming B450M-Plus II, emolevy
Asus TUF Gaming B450M-Plus II, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 110,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus TUF B450M-Plus II Gaming mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 110,90 € | 115,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF PELI B450M-PLUS II Emolevy - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 112,89 € | 112,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF GAMING B450M-PLUS II (90MB1620-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 132,45 € | 137,35 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,80 €
110,90 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 112,89 €
112,89 €
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 137,35 €
132,45 €
Asus TUF Gaming B450M-Plus II, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen/2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/Athlon with Radeon Vega Graphics Processors |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 1 |
PCI-Express x16 | 2 |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 4400(O.C)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3533(O.C)/3466(O.C.)/3400(O.C.)/3200(O.C.)/3000(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz Gt/s |
Tyyppi | DDR4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 244 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | Micro-ATX |
Liitäntä | |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
S/PDIF | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
Clear CMOS Switch | On |
USB-C | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek RTL8111H |
Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
EAN-koodi | 4718017927185, 0192876927182 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
132,45 €
Keskihinta
118,75 €
Alin hinta
110,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.