Salvequick 6x40 kpl kangaslaastari
Salvequick 6x40 kpl kangaslaastari osastosta Ensiapuvälineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 9,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cederroth Salvequick - Textile Plaster - 2 sizes - 40 pcsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 9,99 € | 16,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Salvequick - Textile Plaster - 2 sizes - 40 pcsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 10,95 € | 14,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Salvequick 6444 Kangaslaastari 6x40stNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 30,00 € | 31,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Salvequick 6x40 kpl kangaslaastariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
31,90 € | 36,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,98 €
9,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,90 €
10,95 €
30,00 €
31,90 €
Salvequick 6x40 kpl kangaslaastari
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cederroth |
EAN-koodi | 8806174364441 |
Hintakehitys
Korkein hinta
31,90 €
Keskihinta
20,71 €
Alin hinta
9,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.