Xiaomi InFace ZH-01D IPL Hair Removal, IPL-valoimpulssilaite
Xiaomi InFace ZH-01D IPL Hair Removal, IPL-valoimpulssilaite osastosta Epilaattorit, trimmerit yms. nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 133,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
inFace IPL Hair RemovalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 133,98 € | 133,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INFACE – IPL Hair Removal (ZH-01D)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 146,60 € | 151,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Inface ZH-01D -karvojen poistajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 150,90 € | 155,80 € | Katso tuotetta ▸ |
133,98 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 151,50 €
146,60 €
150,90 €
Xiaomi InFace ZH-01D IPL Hair Removal, IPL-valoimpulssilaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6971308400561, 6971308400554 |
Valmistaja | Xiaomi, inFace |
Hintakehitys
Korkein hinta
150,90 €
Keskihinta
143,83 €
Alin hinta
133,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.