Big Green Egg EGGspander Kit L (120762), 5-os. laajennussarja
Big Green Egg EGGspander Kit L (120762), 5-os. laajennussarja osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 265,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Big Green Egg EGGSpander Kit -large-hiiligrillilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 265,99 € | 270,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Big Green Egg EGGspander-sarja Large-grilliinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 329,00 € | 329,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Big Green Egg Eggspander-sarja l-kokoiseen grilliin, 5 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 330,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 270,89 €
265,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 329,00 €
329,00 €
330,00 €
Big Green Egg EGGspander Kit L (120762), 5-os. laajennussarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0665719120762 |
Valmistaja | Big Green Egg |
Valmistajan tuotesivu | https://biggreenegg.com/product/eggspander/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
330,00 €
Keskihinta
308,33 €
Alin hinta
265,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.