Muurikka, teräswokkipannu 40 cm
Muurikka, teräswokkipannu 40 cm osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 30,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Muurikka 54030140 Wokpannu kylmävalssattua terästä 40 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 30,00 € | 31,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Muurikka Wok 40 cm teräspannuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Muurikka Paella Wok -pannu 40 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 38,00 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,99 €
30,00 €
34,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,90 €
38,00 €
Muurikka, teräswokkipannu 40 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Muurikka |
Hintakehitys
Korkein hinta
38,00 €
Keskihinta
34,30 €
Alin hinta
30,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.