Weber 7655, grillivarras neljän ja kuuden polttimen Genesis II -grilleihin
Weber 7655, grillivarras neljän ja kuuden polttimen Genesis II -grilleihin osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 179,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Weber Varras Genesis II 400 ja 600 -grilleihinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber -grillivarras Genesis II 400 ja 600, moottoroituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 205,99 € | 212,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber grillivarras 7655Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,99 €
205,99 €
229,00 €
Weber 7655, grillivarras neljän ja kuuden polttimen Genesis II -grilleihin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0077924052095 |
Valmistaja | Weber |
Valmistajan tuotesivu | http://www.webergrill.fi/grillaustarvikkeet/tarvikkeet/grillivartaat-m60r/weber-grillivarras-genesis-ii-sopii-4-ja-6-polttimen-7655-s9.aspx |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
204,66 €
Alin hinta
179,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.