Witt Perforated Pizza Peel 14", pizzalapio
Witt Perforated Pizza Peel 14", pizzalapio osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 58,49 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Witt Etna -pizzalapio 14"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 58,49 € | 63,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Witt Etna pizzalapio 48651002Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Witt Pizzalapio, 36 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 65,00 € | 65,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Witt Pizza peel -pizzalapioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 69,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
58,49 €
59,95 €
65,00 €
69,90 €
Witt Perforated Pizza Peel 14", pizzalapio
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Witt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.wittpizza.com/details/witt-pizza/accessories/witt-perforated-pizza-peel-14-36cm |
EAN-koodi | 5707582010025 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,90 €
Keskihinta
63,34 €
Alin hinta
58,49 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.