Ooni Fyra, pizzauuni
Ooni Fyra, pizzauuni osastosta Grillit nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 175,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ooni - Pizzauuni FyraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 175,89 € | 175,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni Fyra Puu Pellet Pizza OvenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 306,95 € | 306,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni Kannettava Fyra-pizzauuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 307,00 € | 307,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OONI FYRA PIZZAUUNI, PELLETTIKÄYTTÖINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 349,90 € | 378,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
175,89 €
306,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 307,00 €
307,00 €
349,90 €
Ooni Fyra, pizzauuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 10 |
Hiiligrilli | On |
EAN-koodi | 5060568343037 |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,90 €
Keskihinta
284,94 €
Alin hinta
175,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.