Weber Pulse 2000, vaunullinen sähkögrilli
Weber Pulse 2000, vaunullinen sähkögrilli osastosta Grillit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 849 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Weber Pulse 2000 jalustallinen sähkögrilli 85010069Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 849 € | 879 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber PULSE 2000 ja jalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 995 € | 995 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber PULSE 2000 -sähkögrilli vaunullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 995 € | 1 045 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 879 €
849 €
995 €
Weber Pulse 2000, vaunullinen sähkögrilli
Ilmoita virheellisestä tiedostaPaistotason mitat | |
Leveys | 49 cm |
Pituus | 39 cm |
Teho | 2 200 W |
Rasvan keräys | On |
Säädettävä termostaatti | On |
Lämpömittari | On |
Apupöytiä | 1 kpl |
Kupu | On |
Sähkögrilli | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
995 €
Keskihinta
946 €
Alin hinta
849 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.