Beurer CM 50, selluliittihierontalaite
Beurer CM 50, selluliittihierontalaite osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 47,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer CM 50 cellulite massageNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 47,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Hierontalaite selluliitille CM 50Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,90 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer CM50 selluliitin hoitoon hierontalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER CM50 SELLULIITTIHIEROJANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer Cm50 SelluliittihierojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ |
47,90 €
49,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 54,70 €
49,90 €
59,90 €
Beurer CM 50, selluliittihierontalaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211125590000, 4211125590017 |
Valmistaja | Beurer, Tefal |
Takuu | 36 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,90 €
Keskihinta
53,50 €
Alin hinta
47,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.