Kensington K52799WW ErgoSoft Wrist Rest for Standard Keyboards, näppäimistön rannetuki
Kensington K52799WW ErgoSoft Wrist Rest for Standard Keyboards, näppäimistön rannetuki osastosta Hiirimatot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 24,77 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington ErgoSoft Näppäimistön rannetuki geeli, standardi nappäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 24,77 € | 30,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ES Rannetuki Standard NäppäimistölleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Ergosoft Wr StandardNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 42,78 € | 48,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington ES Wrist Rest for Standard Kb (K52799WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 43,35 € | 48,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kensington ErgoSoft -rannetuki, standardi näppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 47,95 € | 52,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington ErgoSoft -rannetuki, standardi näppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 47,99 € | 52,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington ErgoSoft Gel rannetuki näppäimistölle (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 48,95 € | 53,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 30,76 €
24,77 €
34,90 €
42,78 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,25 €
43,35 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 52,45 €
47,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,89 €
47,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,85 €
48,95 €
Kensington K52799WW ErgoSoft Wrist Rest for Standard Keyboards, näppäimistön rannetuki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kensington |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kensington.com/p/products/ergonomics/mouse-pads-wrist-rests/kensington-ergosoft-wrist-rest-for-standard-keyboards/ |
EAN-koodi | 0085896527992 |
Hintakehitys
Korkein hinta
48,95 €
Keskihinta
41,53 €
Alin hinta
24,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.