Bosch GEX 40-150 Professional (060137B201) 400W, epäkeskohiomakone
Bosch GEX 40-150 Professional (060137B201) 400W, epäkeskohiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 241,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GEX 40-150 L-Boxx epäkeskohiomakone 060137B201Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 241,94 € | 251,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sininen 400 watin satunnaisliikkeinen hiomakone GEX 40-150.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 302,49 € | 302,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GEX 40-150 Epäkeskohiomakone 400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 322,50 € | 324,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch eccentric sander GEX 40-150 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 346,90 € | 351,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Epäkeskohiomakone Bosch GEX 40-150 Professional + L-BOXXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 354,00 € | 354,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 251,84 €
241,94 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 302,49 €
302,49 €
322,50 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 351,80 €
346,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 354,00 €
354,00 €
Bosch GEX 40-150 Professional (060137B201) 400W, epäkeskohiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Teho | 400 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/no/no/products/gex-40-150-060137B201 |
Mitat | |
Pituus | 445 mm |
Korkeus | 265 mm |
Leveys | 355 mm |
Laikka | 409 mm |
Nopeus | 24 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 4059952528755 |
Hintakehitys
Korkein hinta
354,00 €
Keskihinta
313,57 €
Alin hinta
241,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.