Bosch UniversalGrind 18V-75 (06033E5001) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch UniversalGrind 18V-75 (06033E5001) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 83,15 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Universal Grind 18V-75 kulmahiomakone 06033E5001Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 83,15 € | 93,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalGrind 18V-75Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 99,62 € | 106,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch Universal Grind 18V-75; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 108,00 € | 108,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalGrind 18V-75 Kulmahiomakone 125 mm, akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch UniversalGrind 18V-75 akkukulmahiomakone, soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 119,99 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,05 €
83,15 €
99,62 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 108,00 €
108,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
119,99 €
Bosch UniversalGrind 18V-75 (06033E5001) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch, Diel |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-diy.com/fi/fi/p/universalgrind-18v-75-06033e5001 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 315 mm |
Leveys | 144 mm |
Korkeus | 121 mm |
Paino | 1,7 kg |
Laikka | 115 mm |
Nopeus | 12 000 rpm |
EAN-koodi | 4053423237337, 4053423237214 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,99 €
Keskihinta
105,95 €
Alin hinta
83,15 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.