Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 122,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DBO380Z tasohiomakone + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 122,25 € | 132,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tasohiomakone Makita DBO380Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 147,99 € | 147,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DBO380Z 18V tasohiomakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DBO380Z Tasohiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 205,40 € | 207,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 132,15 €
122,25 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 147,99 €
147,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 207,39 €
205,40 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dbo380z.html |
Mitat | |
Pituus | 336 mm |
Leveys | 158 mm |
Korkeus | 92 mm |
Paino | 2,2 kg |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 12 000 rpm |
EAN-koodi | 0088381752251 |
Hintakehitys
Korkein hinta
205,40 €
Keskihinta
158,66 €
Alin hinta
122,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.